Doprava a platba

Působíme především ve Zlínském kraji, rádi však obsloužíme i zákazníky z celé ČR a Slovenska.

Nabízíme možnost rychlého doručení/odvoz  a instalace/deinstalace světýlek přímo námi za férové ceny (pouze po Zlínském kraji). 

Pro ostatní části Česka a Slovenska nabízíme přepravu světýlek přes dopravce PPL nebo Zásilkovnu. MAXI sadu zasíláme pouze přes PPL.

Doručení světýlek je převážně v pátek dopoledne. Po domluvě lze už ve čtvrtek (uveďte v objednávkovém formuláři).

Světýlka si také můžete vyzvednout osobně v Uherském Hradišti (po domluvě).

Doprava světýlek

 DoručeníVyzvednutí
Osobně0 Kč0 Kč
Uherské Hradiště + 10 km0 Kč0 Kč
Zlínský kraj (pouze v případě montáže/demontáže světýlek)0 Kč (AKCE)0 Kč (AKCE)
zbytek ČR

*PPL přepravce – 199Kč až 499Kč (maxi sada)

**Zásilkovna Z-point 169Kč

Slovensko

PPL přepravce – 249Kč*

SK PACKETA Z-point 179Kč**

*V ceně je zahrnuta přeprava k vám i zpět k nám. Pro odeslání sady zpět k nám je třeba sadu odnést v pondělí (po akci) na nejbližší PPL Parcel shop. Štítek (na krabici) pro bezplatné odeslání sady zpět bude přiložen uvnitř krabice. Je třeba štítek na krabici přelepit štítkem novým, dodaným v krabici.

**V ceně je zahrnuta přeprava k vám (na nejbližší Z-point) i zpět k nám. Do objednávkového formuláře zadejte adresu Z-pointu na který máme světýlka doručit. Děkujeme.

Pro odeslání sady zpět k nám je třeba sadu odnést v pondělí (po akci) na nejbližší Z-point. Zašleme vám do emailu 8-místný vratkový kód, který uvedete při bezplatném odeslání sady zpět obsluze Z-pointu. Nic víc není třeba.

 

Platba za zapůjčení světýlek

Poté co si rezervujete světýlka na váš termín přes náš poptávkový formulář, dorazí vám během několika hodin (max. do 24 hod.) do emailu faktura za zapůjčení světýlek. Při předání sady světýlek (platí při předání osobně) po vás bude vyžadována také vratná záloha ve stejné výši jako je cena zápůjčky (590Kč, 990Kč nebo 1990Kč podle sady). Slouží pro případy, kdy by některá ze světýlek nepřežila vaši akci. Pokud budou světýlka posílána přes dopravce PPL nebo Zásilkovna (Packeta), pak bude vratná záloha součástí zálohové faktury. Pokud bude vše v pořádku, zálohu vám vrátíme do týdne po vrácení sady na váš bankovní účet.

Fakturu můžete zaplatit příkazem k úhradě z vašeho bankovního účetnictví nebo mobilního bankovnictví. Můžete využít také platbu pomocí QR kódu, který  naleznete na faktuře.

UPOZORNĚNÍ: Světýlka pro vás závazně rezervujeme až po uhrazení faktury. Budeme vás o tom informovat do emailu.