Světýlka v nabídce

V naší nabídce najdete světelné řetězy, které tvoří základ všech nabízených světelných sad. Liší se pouze délkou řetězů a počtem. Stejně tak je to u žárovkových řetězů, které jsou velmi stylovým doplňkem za dne a především v noci. Dávají celé vaši slavnostní události tu správnou atmosféru. Pro zdobení „Áčkových“ stropů máme v nabídce světelné girlandy. Party stan, altán nebo poslední dobou oblíbené stodoly tak vypadají jako z pohádky. Všechny sady jsou doplněny o drobné světelné dekorace jako jsou svítící kolíčky pro zavěšení vašich fotografií, světelná písmena nebo disco koule, kterou využijete na tanečním parketu. Stále přidáváme nová světýlka, aby dodaly vaší svatbě, narozeninové oslavě nebo maturitnímu plesu atmosféru na kterou budete vzpomínat celý život. 

Světelné řetězy

Světelné řetězy je možné použít uvnitř i venku (IP 44, odolné proti stříkající vodě). Světelné řetězy jsou díky technologii LED velmi úsporné a odolné. Barva svícení všech našich světýlek je teplá bílá. Různé módy svícení a blikání.

Délka: 50 m a 100 m

Napájení: 230V (do klasické zásuvky)

Obsahuje sada: MINI, MEDIUM, MAXI

Previous slide
Next slide

Světelné řetězy drátové

Previous slide
Next slide

Výhodou těchto řetězů je jejich lehkost a tvárnost. Drátky lze snadno přizpůsobit do jakéhokoliv tvaru. Zároveň jsou méně nápadné, lze je tak použít tam, kde nechcete aby byl příliš viditelný spojovací kabel mezi světýlky. Další výhodou je napájení řetězu přes přiložené AA baterie. Je tak možné je umístit takřka kamkoliv.

Ani těmto světelným řetězům nevadí lehký deštík. Důležité je chránit spínač u zdroje napájení před zásahem vodou. Některé kratší řetězy dodáváme i se solárním panelem. Různé módy svícení a blikání.

Délka: 20 m

Napájení: AA baterie

Obsahuje sada: MEDIUM

žárovkové řetězy velké

Žárovkové řetězy je možné použít i venku. Řetězy jsou na 230V ( do klasické zásuvky).  Důležité je chránit pouze zástrčku u zdroje elektrického proudu před zásahem vodou. Řetězy lze spojovat a vytvořit tak jeden velmi dlouhý řetěz s pouze jedním napájením.

Délka: 15 m

Napájení: 230V (do klasické zásuvky)

Obsahuje sada: MINI, MEDIUM, MAXI

Previous slide
Next slide

žárovkové řetězy malé

Previous slide
Next slide

Žárovkové řetězy je možné také použít v exteriéru. Některé řetězy jsou na 230V některé na AA baterie, které jsou vždy součástí zápůjčky.  Důležité je chránit spínač u zdroje elektrického proudu před zásahem vodou. 8 módů svícení a blikání.

Délka: 10 m

Napájení: 230V i AA baterie

Obsahuje sada: MEDIUM, MAXI

světelné girlandy

Previous slide
Next slide

Světelné girlandy jsou podle nás jedny z nejlépe vypadajících světelných dekorací. Především díky hustotě jednotlivých světelných pramenů naskládaných blízko sebe. Používají se především do stropních prostorů, kde vytvoří okouzlující světelné oblouky. Dokáží vytvořit také světelnou stěnu nebo tunel. Umí celkem 8 různých režimů svícení a blikání. Girlandy 3×6 metrů v naší MAXI sadě nenajdete v žádné jiné půjčovně v ČR.

Rozměr: 3 m x 3 m, 3 m x 6 m

Napájení: 230V (do klasické zásuvky)

Obsahuje sada: MINI, MEDIUM, MAXI 

disco koule

Na žádné oslavě nechybí taneční parket a proto jsme zařadili do nabídky malou disco kouli. Disco koule vytváří barevné efekty v rytmu hudby. Sama naslouchá hudbě a přizpůsobuje tomu barevné obrazce a efekty. 
Stroboskopické efekty se skládají ze 3 barev – červená, zelená, modrá a jejich prolínání.
 

Napájení: AA baterie

Obsahuje sada: MINI, MAXI

Previous slide
Next slide

světelný závěs se stojanem

Previous slide
Next slide

Lze použít např. jako podsvícený foto koutek, který se samostatně běžně půjčuje od 1000 Kč. Vy jej dostanete včetně stojanu, 4 ks záclon a světýlek v ceně MAXI sady. Barva světýlek je teplá-bílá. Napájení pomocí klasické nabíječky telefonů nebo přiložené powerbanky.

Rozměr: 1,9 m x 2,2 m

Napájení: 5V USB

Obsahuje sada: MAXI

Svítící tabule

Světelná tabule s písmeny, kde je možné poskládat jakýkoli krátký nápis. Jeden řádek maximálně 8 písmen. Využijete jako ozdobu nebo informační ceduli. 

Napájení: 5V USB nebo AA baterie (nejsou dodány)

Obsahuje sada: MAXI

Previous slide
Next slide

svítící nápis SVATBA

Previous slide
Next slide

Uvítací svítící písmena tvořící slovo svatba. Jednotlivá písmena jsou vysoká 22 cm. I tato světelná dekorace je v barvě teplá-bílá. Písmena lze i zavěsit. 

Rozměr (výška): 22 cm

Napájení: AA baterie

Obsahuje sada: MAXI

Svítící kolíčky na fotografie

V nabídce máme 2 typy svítících kolíčků různých délek. Klasický řetěz s kolíčky pro 20 fotografií a světelný závěs s kolíčky (bez záclony) ve tvaru srdce na 32 fotografií. Typ srdce lze využít i jako závěs a naleznete jej v sadě MAXI (pouze na vyžádání). 

Napájení: 230V nebo AA baterie

Obsahuje sada: MINI, MAXI

Previous slide
Next slide